|
Do Palikota:
Była wcześniej prowadzona dyskusja, ale niestety moderator to zdjął i dobrze! i pewnie prędzej czy później i to skasuje.
P.S. wszyscy obecnie chodzący na Wisłę mają w.y.j.e.b.a.n.e na ten cały konflikt kilku niedojrzałych ludzi i samego Bednarza, chodzą na mecze bo to lubią. Wbijcie to sobie do głowy, że Ty i Tobie podobni jak i całe SKWK nigdy nie będziecie przedstawicielem wszystkich kibiców co najwyżej grona osób stosujących argument siły.
|