Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 11.08.2014, 00:41
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Wpuszczenie bezproduktywnego Sarkiego tez nie ma sensu-lepiej już zmian nie robic....
.
Bezproduktywny?!

3 bardzo dobre pily nagral w tym raz Broziowi patelnie zagral na glowe - nawet w transmisji powiedzieli ze lepiej sie nie dalo. Przy innej sytuacji Janowskiemu miliemtry brakowalo, czy tak samo Broziowi bo by sam na sam szedl. Do tego z 2-3 rozne. Akurat Manu w tym meczu dal dobrą zmianę... Własnie wtedy fajna gra sie zaczela jak z Zającem byli - bardzo mocno rozszezyli pole gry i obrona ruchu sie rozciagnela.

Inna para kaloszy to scuagniecie Urygi ktory naprawde dobry mecz rozgrywal ...
Odpowiedz cytując