63.5 Kg napisał(a):

Wpuszczenie bezproduktywnego Sarkiego tez nie ma sensu-lepiej już zmian nie robic....
.
|
Bezproduktywny?!
3 bardzo dobre pily nagral w tym raz Broziowi patelnie zagral na glowe - nawet w transmisji powiedzieli ze lepiej sie nie dalo. Przy innej sytuacji Janowskiemu miliemtry brakowalo, czy tak samo Broziowi bo by sam na sam szedl. Do tego z 2-3 rozne. Akurat Manu w tym meczu dal dobrą zmianę... Własnie wtedy fajna gra sie zaczela jak z Zającem byli - bardzo mocno rozszezyli pole gry i obrona ruchu sie rozciagnela.
Inna para kaloszy to scuagniecie Urygi ktory naprawde dobry mecz rozgrywal ...