Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 10.08.2014, 23:18
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Dalej.
My tym potencjałem, powinniśmy się pytać przed meczem ile chcą.

Każdy rzuca się na Smudę. Że zrobił złe zmiany. Spójrzmy na to, z tej strony, że Smuda chciał postawić wszystko na jedną kartę. Dla niego remis był porażką. Poza tym, nie sadził, że tak to bedzie wyglądać. I to dla niego nauczka na przyszłość. Że nie da sie grac bez def. Sadze, ze w poniedzialek zjawi sie u Bossa i bedzie chcial nowego grajka na ta pozycje...
Zejdź na ziemię. Boss (spółka) ma duże problemy finansowe.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.08.2014 o godz. 23:21.
Odpowiedz cytując