WISŁAZWE napisał(a):

|
Jeszcze na coś liczysz? Czy już zszedłeś na ziemię?
|
Dalej.
My tym potencjałem, powinniśmy się pytać przed meczem ile chcą.
Każdy rzuca się na Smudę. Że zrobił złe zmiany. Spójrzmy na to, z tej strony, że Smuda chciał postawić wszystko na jedną kartę. Dla niego remis był porażką. Poza tym, nie sadził, że tak to bedzie wyglądać. I to dla niego nauczka na przyszłość. Że nie da sie grac bez def. Sadze, ze w poniedzialek zjawi sie u Bossa i bedzie chcial nowego grajka na ta pozycje...