Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 10.08.2014, 23:13
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze na coś liczysz? Czy już zszedłeś na ziemię?
Dalej.
My tym potencjałem, powinniśmy się pytać przed meczem ile chcą.

Każdy rzuca się na Smudę. Że zrobił złe zmiany. Spójrzmy na to, z tej strony, że Smuda chciał postawić wszystko na jedną kartę. Dla niego remis był porażką. Poza tym, nie sadził, że tak to bedzie wyglądać. I to dla niego nauczka na przyszłość. Że nie da sie grac bez def. Sadze, ze w poniedzialek zjawi sie u Bossa i bedzie chcial nowego grajka na ta pozycje...
Odpowiedz cytując