|
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu - niestety Brożek ewidentnie bez formy. Może ten gol w końcówce mu pomoże bo znów mógł sam ten mecz skończyć.
Krzywdzący patrząc na okazje bramkowe remis. Jeśli dalej będziemy tak grać pod względem tworzenia okazji bramkowych i ofensywnej ładnej dla oka gry to ja nie będę zawiedziony. Raczej też bez problemu wejdziemy do grupy mistrzowskiej, bo szczęście przy wykończeniu akcji kiedyś się odwróci.
Szkoda punktów, ale patrząc na samą naszą grę to jestem zbudowany. Myślę, że nie ma co lamentować bo Ruch to zawsze był dla nas trudny przeciwnik.
|