Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 10.08.2014, 21:52
Jedno pytanko.
Czy znalda sie na tym forum trzy osoby ,ktore widzialy dzisiejszy mecz i sa w stanie odnalezc w poczynaniach chlopakow Smudy jakies slady taktyki,pomyslu na gre,schematow etc ?
Trzy osoby.
Dwie ?
Jedna?
Tak myslalem.
Co oni do k.u.r.w.y nedzy robia w tych Myslenicach ?Sklad niby ten sam (za wyjatkiem Buchalika-recznika) jak na poczatku zeszlego sezonu a gramy taka pyte ,ze obecny Belchatow to przy nas Barcelona.
A gralismy do tej pory z lesczami.Co bedzie jak na drodze stanie nam ekipa potrafiaca pare razy prosto kopnac pilke?
Czarno to widze bo jezeli ten podstawowy sklad,ktory przynajmniej na papierze wyglada wcale nie najgorzej kolejny raz ewidentnie daje ciala grajac totalny piach, to az strach myslec jak to bedzie wygladalo kiedy wejdziemy w epoke kontuzji czy kartek.Chociaz z drugiej strony to czy mozna zagrac gorzej niz dzisiaj np.Jankowski ?
Odpowiedz cytując