|
Boze kto musi jeszcze Reymonta odwiedzic zeby nas osmieszyc
niedawno inwalidzi z Piasta obroniacy sie w 11 przez 90 minut na swojej polowie,i wywozacy punkt(!)
dzis nieduzo lepsi jacys goscie w Niebieskich koszulkach ktorym w pierwszej polowie nic sie nie chcialoz(bo tak dzis Ruch wygladal) i tez remis a mogli wygrac
ile my musimy dostac kontr,itd zeby uswiadomic sobie ze SYTUACJE TRZEBA WYKORZYSTYWAC a nie kopac dookola bramki
cyrk na kołkach,pokaz zenady,sami sobie kopiemy coraz glebszy dołek.
|