Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 10.08.2014, 20:35
Boze kto musi jeszcze Reymonta odwiedzic zeby nas osmieszyc

niedawno inwalidzi z Piasta obroniacy sie w 11 przez 90 minut na swojej polowie,i wywozacy punkt(!)

dzis nieduzo lepsi jacys goscie w Niebieskich koszulkach ktorym w pierwszej polowie nic sie nie chcialoz(bo tak dzis Ruch wygladal) i tez remis a mogli wygrac


ile my musimy dostac kontr,itd zeby uswiadomic sobie ze SYTUACJE TRZEBA WYKORZYSTYWAC a nie kopac dookola bramki

cyrk na kołkach,pokaz zenady,sami sobie kopiemy coraz glebszy dołek.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując