Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 10.08.2014, 19:29
Ja .......ę, ostatnia drużyna ekstraklasy przyjeżdża, nic nie gra, spaceruje za piłką i ledwo z nami nie wygrywa.

.... z sędzią - do tej pory powinno być 5:0 dla nas i mielibyśmy w dupie sędziowskie pomyłki.

Po meczu lądujemy w grupie spadkowej - po 4 meczach !!!!
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując