|
Ja .......ę, ostatnia drużyna ekstraklasy przyjeżdża, nic nie gra, spaceruje za piłką i ledwo z nami nie wygrywa.
.... z sędzią - do tej pory powinno być 5:0 dla nas i mielibyśmy w dupie sędziowskie pomyłki.
Po meczu lądujemy w grupie spadkowej - po 4 meczach !!!!
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|