Może weszło weźmie nas w obronę po tym popisie sędziowania.
Można mówić, że Brożek rozczarował, ale on zdobył w tym meczu 2 bramki.
Podobnie jak kolega wyżej uważam, że pierwszy do zmiany był Garguła.
Ponadto Jacek Bednarz może odtrąbić kolejny sukces - frekwencja wzrasta w zatrważającym tempie. Wśród tej kibicowskiej elity, której czasem zdaje się rzucić jakieś przekleństwo, pojawią się niedługo słoiczki, dzięki czemu podreperujemy budżet i może wystarczy na jeszcze jednego napastnika.