|
Nie mamy bramkarza tylko ręcznik. Od następnego meczu dać szanse Bieszczadowi gorszy nie będzie, a może i lepszy. Dudka prosze Cie nie bież sie wiecej za wolne, skup sie na obronie. Jankowski, Boguski dno, to samo Brożek, Garguła. Nie ma się co oszukiwać nie mamy kim grać, nie ma drużyny. Skończ waść, wstydu oszczędź!!!!!! Zjebany weekend. Remis u siebie to porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|