|
Jezu co to było?!?!?
Po pierwsze gol zdobyty dla Wisły prawidłowo sędzia nie wie co to przywilej niech idzie sędziować do 2 ligi!
Po drugie Buchalik co on odp..la chaos i nic więcej chłopie idź trenuj wyjścia do piłki i chwyty Misiek wróć!!
Po trzecie karny na Zającu było ciągniecie za koszulke
po czwarte Brawo Smuda za ściągnięcie Urygi bo po co grać z defensywnym pomocnikiem ? Więcej kontr dla Ruchu
po piąte Brożek niech potrenuje trochę strzały
po szóste Stilić trenuj chłopie wolne bo słabo ci to idzie
Widać, że Zając się przestraszył gry ze Stliciem na jeden kontakt.Niech się cieszą, że Ruch marnował setko bo powinno być 3-4 w tył Nie rozumiem jednego,strzelamy gola i cofamy się po co? Boguski niech karne ćwiczy
|