Ogryzek napisał(a):

|
Ja pitole jakie zawodzenie na meczu. Żal tego słuchać... a mogłoby być tak fajnie na meczu gdyby nie szkodnik Bednarz.
|
Mecze z Ruchem były ścisłym top z kibicowskiego punktu.
Cytat:
|
Potwierdzam. Tam gdzie pracuje również można było dostać wejściówki na dzisiejszy mecz. Sektor E oraz VIP. Więc teraz widać jakim szacunkiem darzy nas zarząd. Ludzie ciężko pracują, chodzą na mecze od X lat aby mieć zniżkę 5 złotych przy wznowieniu karnetu. A przypadkowe osoby dostają darmowe bilety na sektory gdzie cena jednej wejściówki zaczyna się od 40 złotych...
|
A te pacany jeszcze klaskają jak spiker ogłasza liczbę widzów.