Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7421
Stary 10.08.2014, 19:05
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ja pitole jakie zawodzenie na meczu. Żal tego słuchać... a mogłoby być tak fajnie na meczu gdyby nie szkodnik Bednarz.
Mecze z Ruchem były ścisłym top z kibicowskiego punktu.

Cytat:
Potwierdzam. Tam gdzie pracuje również można było dostać wejściówki na dzisiejszy mecz. Sektor E oraz VIP. Więc teraz widać jakim szacunkiem darzy nas zarząd. Ludzie ciężko pracują, chodzą na mecze od X lat aby mieć zniżkę 5 złotych przy wznowieniu karnetu. A przypadkowe osoby dostają darmowe bilety na sektory gdzie cena jednej wejściówki zaczyna się od 40 złotych...
A te pacany jeszcze klaskają jak spiker ogłasza liczbę widzów.
Odpowiedz cytując