Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 10.08.2014, 19:04
Ruch przeszedł obok meczu pierwsze 40 minut spotkania i prosił się o lanie. Goście wyraźnie byli myślami gdzie indziej, może Charkowie bo na R22 to było 11 niebieskich koszulek grających bez ładu i składu. Nawet biorąc pod uwagę przeszkadzanie sędziego powinno by minimum 2:0 po 40 minutach. Druga połowa to klasaczne kopanie się po czołach z obu stron i każdy wynik był możliwy... nawet 1:3 dla Ruchu jakby Zieńczuk nie przypomniał sobie swoich "najlepszych momentów" z Aten.

Ruch praktycznie nic nie pokazał a jakby nie patrzyć był bliższy zwycięstwa. Przykre.

PS. Jankowski to poziom I ligi. Dramatycznie słaby.
Ostatnio edytowane przez thechris : 10.08.2014 o godz. 19:08.
Odpowiedz cytując