|
Najbardziej rozczarowuje mnie Jankowski. Jego powinno się ściągnąć za Sarkiego,a nie Uryge. Niestety w przodzie było dużo naszych ale nic z tego nie wynikało. Mam nadzieję że przyjdzie Stępiński,żeby w ataku wzmocnić rywalizacje bo narazie słabo to wygląda. A zawodnik meczu Sadlok.
|