Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 10.08.2014, 19:03
Najbardziej rozczarowuje mnie Jankowski. Jego powinno się ściągnąć za Sarkiego,a nie Uryge. Niestety w przodzie było dużo naszych ale nic z tego nie wynikało. Mam nadzieję że przyjdzie Stępiński,żeby w ataku wzmocnić rywalizacje bo narazie słabo to wygląda. A zawodnik meczu Sadlok.
Odpowiedz cytując