|
Czyli czas od kiedy zszedł Uryga a czas do kiedy wszedł Zając i Boguski został przesunięty na DP był czasem kiedy podarowaliśmy remis Ruchowi. Garguła jako DP to śmiech. Dramat co ten sparciały Smuda wyprawia. Zamiast grać o zwycięstwo my dzielnie walczyliśmy o remis... Dobrze że się udało. Ale i tak dno. Szkoda pisać o meczu w którym Smuda postanawia grać bez asekuracji z tyłu. Może mógł mędrzec od razu ściągnąć Głowackiego albo Dudke zamiast Urygę. Na to samo by wyszło....
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 10.08.2014 o godz. 19:10.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|