Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 10.08.2014, 18:55
Frajerstwo i zenada, powtorka z meczu z Piastem. Sedzia tez swoje dołozył. Powinnismy ich zwgałcic do przerwy a nie meczyc sie w drugiej połowie. Brozek cos za słabo cwiczył te strzały bo dzisiaj znowu mu nie wychodziły, innym zreszta tez.
Odpowiedz cytując