|
Brama Buchalika :( żal Miśka, szkoda, że chciał tyle kasy. Jeśli On dalej będzie tak bronił, to będę tęsknił za Pawełkiem.
Brożek ewidentnie bez celownika...
Jeśli dobrze widziałem Boguski przestraszył się obrońcy.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.08.2014 o godz. 18:11.
|