Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 10.08.2014, 18:03
Brama Buchalika :( żal Miśka, szkoda, że chciał tyle kasy. Jeśli On dalej będzie tak bronił, to będę tęsknił za Pawełkiem.
Brożek ewidentnie bez celownika...
Jeśli dobrze widziałem Boguski przestraszył się obrońcy.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.08.2014 o godz. 18:11.
Odpowiedz cytując