Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 10.08.2014, 17:34
Teraz Anglia sie zrobiła (nie mówie o frekwencji). Gardła pewnie zabolały powinni chyba tantum verde brać ze sobą na mecz...

Szkoda tych akcji...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.08.2014 o godz. 17:37.
Odpowiedz cytując