Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 10.08.2014, 17:27
staszek2309 napisał(a):Wyświetl post
Na trybunach tłumy.
Więcej ludzi było dzisiaj na basenie w Olkuszu.
3,5to max....kazda wyzsza liczba będzie smieszna...
Ladny doping-przypomina mi się festyn w Kokotowie w 99'...

PS. Ale czy "Jebac PZPN" przystoi elicie
Ostatnio edytowane przez 63.5 Kg : 10.08.2014 o godz. 17:37.
Odpowiedz cytując