Temat
:
[4 kolejka] Wisła Kraków- Ruch Chorzów, 10 sierpnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
Od: 03.2012
Offline
#
44
10.08.2014, 16:39
Marcin_fan
napisał(a):
Haha. Nie wiem czy ironia ale właśnie "wczoraj" wzieliśmy trójke zawodników z Ruchu.
Poza Sadlokiem, wyciagnelismy dwóch z podstawowej 11stki.
Nie wyciągnęliśmy żadnych dziadków, tylko perspektywicznych.
Mati_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mati_
Znajdź inne posty napisane przez Mati_