Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 10.08.2014, 16:39
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Haha. Nie wiem czy ironia ale właśnie "wczoraj" wzieliśmy trójke zawodników z Ruchu.
Poza Sadlokiem, wyciagnelismy dwóch z podstawowej 11stki.
Nie wyciągnęliśmy żadnych dziadków, tylko perspektywicznych.
Odpowiedz cytując