Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 10.08.2014, 14:40
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady. My jesteśmy Wisła Kraków i nie możemy się obawiać meczu z Ruchem. Na papierze prezentują się bardzo przeciętnie. Jeżeli ktoś pisze, że cieżki mecz sie zapowiada, to ilu graczy z Ruchu wzielibyscie do Wisły? Bo ja nie widzę żadnego.

Kuświk, Starzyński bez formy, kto ma nas straszyć? Ruch nie powinien murować bramki jak Piast. Liczę na gładkie, ładne zwycięstwo.
Na chwile obecna od wielu,wielu miesięcy my jesteśmy TYLKO Wisła Kraków...
Wiem ze Ruch szalem nie jest ale to zespol z podium ubiegłego sezonu...
Odpowiedz cytując