Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 10.08.2014, 14:02
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Ciężki mecz się zapowiada.
Bez przesady. My jesteśmy Wisła Kraków i nie możemy się obawiać meczu z Ruchem. Na papierze prezentują się bardzo przeciętnie. Jeżeli ktoś pisze, że cieżki mecz sie zapowiada, to ilu graczy z Ruchu wzielibyscie do Wisły? Bo ja nie widzę żadnego.

Kuświk, Starzyński bez formy, kto ma nas straszyć? Ruch nie powinien murować bramki jak Piast. Liczę na gładkie, ładne zwycięstwo.
Odpowiedz cytując