WISŁAZWE napisał(a):

|
Ciężki mecz się zapowiada.
|
Bez przesady. My jesteśmy Wisła Kraków i nie możemy się obawiać meczu z Ruchem. Na papierze prezentują się bardzo przeciętnie. Jeżeli ktoś pisze, że cieżki mecz sie zapowiada, to ilu graczy z Ruchu wzielibyscie do Wisły? Bo ja nie widzę żadnego.
Kuświk, Starzyński bez formy, kto ma nas straszyć? Ruch nie powinien murować bramki jak Piast. Liczę na gładkie, ładne zwycięstwo.