Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 10.08.2014, 13:50
Lucas moze juz grać w oficjalnych meczach Wisły, bo został zgłoszony do rozgrywek. Także jeśli tylko Smuda pozwoli mu zadebiutować to nie ma żadnych przeciwskazań.
Odpowiedz cytując