Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 10.08.2014, 12:37
Jeśli jakiś, nawet ostrożny optymizm zapanował u niektórych po meczu w Poznaniu, to po ostatnim wyczynie ziemniaczanego teamu oraz wczorajszej prezentacji kupy w majtach Łęcznej, dopiero dzisiaj przekonamy się co tak naprawdę nas czeka jesienią. Obym się mylił, ale widzę to w barwach raczej ciemnych .
Odpowiedz cytując