Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):

5 minut szukania, 34 darmowe vouchery na Wisłę
|
Te vouchery sa już chyba wszedzie, ojciec dziś grał na Grzegorzeckim w tenisa, dzwoni do mnie pozniej, ze kobita z recepcji sie go pyta, czy nie chce voucheru na mecz na E
Także frekwencję Jacka to można podzielić przez 2 spokojnie. To juz nawet nie jest śmieszne, Jacek z klubu zrobil instytucję charytatywną chyba, rozdaje bilety na prawo i na lewo
