|
Ciekawe jak z formą i zdrowiem u Pawła? Pamiętam jak przed sezonem mówił w wywiadzie, że zawsze jak ładuje brami w sparingach, to w lidze idzie kiepsko. Była to żartobliwa wypowiedź, ale jednak coś w tym chyba jest. Liczę jednak na przełamanie i chciałbym aby zdobył bramkę.
|