Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 10.08.2014, 12:16
Ciekawe jak z formą i zdrowiem u Pawła? Pamiętam jak przed sezonem mówił w wywiadzie, że zawsze jak ładuje brami w sparingach, to w lidze idzie kiepsko. Była to żartobliwa wypowiedź, ale jednak coś w tym chyba jest. Liczę jednak na przełamanie i chciałbym aby zdobył bramkę.
What's new?

Odpowiedz cytując