|
Chciałbym żebyśmy wygrali tak z 5-0. Trzeba wygrac z Ruchem, nie możemy sobie pozwolić na strate punktów na własnym stadionie. Budujemy twierdze od nowa. Hat trick Brożka, jedną Sarki i Stilić. Mielibyśmy szanse na pudło po tej kolejce. Musimy sie odkuć za porażke w ubiegłym sezonie z hanysami u siebie. Jazda, jazda, jazda Biała Gwiazda.
|