Ciężki mecz się zapowiada. Ruch po meczu pucharowym, z jednej strony zmęczony z drugiej podbudowany awansem do kolejnej rundy. Okaże się co jest silniejsze zmęczenie czy podbudowanie awansem.
Myślę jednak, że wygramy a bramkę na wagę trzech punktów zdobędzie były gracz Ruchu
