Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7395
Stary 10.08.2014, 10:36
Posłuchaj, czy będzie 2 tyś dziś czy też 4 a może 6 tyś i tak będzie to mało! RN Wisły Kraków S.A. widzi to doskonale! Jacek Bednarz byłby już na wylocie dawno temu, ale Cupiał nie pozwoli na to by paru smarkaczy, którzy piszą o sobie jako o jednej i właściwej stronie dyktowało mu warunki.

Wystarczyło nie rzucać racami(nie chodzi nawet o Derby chociaż i to było głupotą), nie malować stadionu, bazy treningowej(zgodzimy się chyba wszyscy, że zrobili to ludzie popierający bojkot - nie twierdzę, że maczało w tym palce SKWK bo żadnych dowodów nie ma) a przejść do normalnej dyskusji jak to po części SKWK robiło, czyli właśnie pisać o frekwencji, o złym zarządzaniu, o braku kompetencji etc etc, chodzić na spotkania z RN i już wcześniej dopominać się mediatora w sprawie. Nie wierzę, że po takich ruchach człowiek, który utrzymuje klub, nie zarządziłby zmian.

ALE... jak się chce prowadzić dyskusje to nie szantażem i głupotą a sztuką negocjacji. Bednarz najprawdopodobniej odejdzie po zakończeniu kontraktu, i Boss w ten sposób pokaże, że nie ugina się przed młodszą bądź starszą młodzieżą, która zachowuje się jak dziecko w piaskownicy a nie partner do poważnych rozmów.

Jeszcze raz powtórzę Wisłą to nie tylko Bednarz, na mecz dzisiejszy idę by pomóc chłopakom żeby wygrali mecz! i być może żeby cześć mojej kasy poszło na wynagrodzenia z tytułu ich kontraktów.
Odpowiedz cytując