|
Tak sobie myślę, że skoro teraz jest tyle płaczu, że Celtic jest niehonorowy bo nie zrzekł się gry w dalszej rundzie skoro wg boiska nie powinien, to jak by zostało uznane odwołanie Legii, i ona jest tak honorowa, to powinni się zrzec gry z Mariborem, bo on jest nierozstawiony. A wyniki i boisko tak zweryfikowały Legię, że powinni grać z kimś rozstawionym.
Wydaje mi się, że to jest bardzo wbrew zasadom Fair Play.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał
|