|
Chyba odeszliśmy od sedna. Pamiętajcie, że im więcej Was pójdzie na mecz to tym lepsza pozycja warszawskiej gnidy. Im lepsza pozycja gnidy, tym gorzej dla Wisły, ponieważ przedłuża jego szkodniczą działalność. Bez dymisji jacka nie ma szans na normalność, czyli powrót większości kibiców, a zatem polepszenie sytuacji finansowej Wisły Kraków S.A. Bez powrotu kibiców nie ma też szans na nowych sponsorów.
To jest ważne, a nie czy ktoś gardzi osobą x czy y.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.08.2014 o godz. 10:10.
|