|
Mnie natomiast zdziwi gdyby cos zmienilo się po odwolaniu do Komisji Odwolawczej UEFA, gdyz walkower wg. przepisow zostal slusznie przyznany. Natomiast dalsze odwolania ze slynnym CAS w Lozannie w roli glownej moga przyniesc ciekawe kwiatki. Na to jednak poczekamy do jesieni. Oczywiscie jeśli nastapi odwolanie do powyzszych organow.
Poza tym ja i napinka? Raczej obalanie bzdur.
|