Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8377
Stary 09.08.2014, 23:16
Nie zegnaj tylko się doucz jaka jest sciezka odwolawcza i wiecej nie pisz glupot. Zapewniam, ze w srode nie zakonczy się sprawa. Moze w srode przeprosisz, choc znajac zycie smiem watpic.
Odpowiedz cytując