emj10 napisał(a):

Wyrok ostatniej instacji bedzie za kilka miesiecy więc siup wyskakuj z siana
|
jesli wasza smieszna druzyna nic nie zaje...la i wyslala protest do ostatniej instancji to werdykt bedzie w srode tepaku ... nawet wasza sprawe trzeba was uczyc ... napinaj dalej trolu , bo moderatorzy szanuja takich idiotow ....zegnam glupcze