Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8376
Stary 09.08.2014, 23:09
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Wyrok ostatniej instacji bedzie za kilka miesiecy więc siup wyskakuj z siana
jesli wasza smieszna druzyna nic nie zaje...la i wyslala protest do ostatniej instancji to werdykt bedzie w srode tepaku ... nawet wasza sprawe trzeba was uczyc ... napinaj dalej trolu , bo moderatorzy szanuja takich idiotow ....zegnam glupcze
Odpowiedz cytując