Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
fabio
Member
Od: 08.2005
Offline
#
8371
09.08.2014, 22:20
Był burdel w papierach to teraz wyp....ć z LM do Kazachstanu , i nauczyć sie przepisow na pamięć!!!!!!!!!!!
fabio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fabio
Znajdź inne posty napisane przez fabio