Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8363
Stary 09.08.2014, 21:15
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Sadzisz, że Koralik jeszcze cos wskura?
Rozumiem, że gdyby to zależało od PZPN to panująca obecnie histeria części mediów i skowyt pseudoekspertów cały czas powołujących się na casus Debreczyna to wszystko byłoby możliwe i PZPN odszczekałby taką decyzję...

Chyba że założymy taką opcję: UEFA bojąc się skargi Celticu i ewentualnego odszkodowania rozstrzygnela wszystko z przepisami i obserwuje postawe Celticu. Ci podnoszą ręce i mówią że niczego od UEFA nie chcieli i dostali to dość niespodziewanie ,nie wiercili dziury w brzuchu więc może by tak... małe sciencie fiction
niewiem, moze jestem jakos dziwnie uczulony przez te wszystkie lata ze ICH macki siegna i tam ....po prostu mam wrazenie ze nie wszystko jeszcze skonczone- z ulga odetchne dopiero po werdykcie z Lozanny ...
Odpowiedz cytując