Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7391
Stary 09.08.2014, 21:01
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
....... Po drugie niepikniki tez maja zycie poza stadionem a jednak Wisle poswiecaja duzo wiecej czasu niz mecz raz na dwa tygodnie i tylko w Krakowie. Po trzecie - gardze tylko niebojkotujacymi piknikami bo maja wyjebane na Wisle a chodza na stadion obejrzec grajace wklady do koszulek czyli wasze swieto.
Tak z ciekawości: w tym Londynie to ile czasu poświęcasz Wiśle ?
No chyba że "poświęcasz czas" obrażając innych kibiców Wisły .... no to się trochę uzbiera.
Gardzisz innymi kibicami i piłkarzami .... no to generalnie nie ma się czym chwalić ale powiedzmy: jasne stanowisko.
Proszę jednak nie podejmuj ze mną już żadnej polemiki. Nikt tu nikogo nie przekona.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując