Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8358
Stary 09.08.2014, 20:23
wiertar napisał(a):Wyświetl post
hehe no widzisz, pzpn jednak lubi legie po dupce calować

Jeśli na krajowym podwórku traktuje się takie przypadki z przymróżeniem oka - no bo jak tu podnieść rękę na Legiunię - to później jest taki szok, niedowierzanie i skomlenie jeśli ktoś całkiem niezależny weźmie za twarde egzekwowanie przepisów...
Paradoksalnie jeśli wówczas Legia dostałaby vo z dużą dozą prawdopodobieństwa można przewidzieć że teraz przy Ł3 umieli by liczyć kartki... a tak to jest płacz i zgrzytanie zębów...
Odpowiedz cytując