Proponuję się zamknąć i nie odzywać jak się ma zerowe pojęcie:
cytaty z forum Legionistów od dużo bardziej kumatych niż Ty:
Cytat:
Drużyna eunuchów
A piąteczki z Żylet to jeszcze większa żenada niż gra tych matołów!
Najpierw piłkarzyki plują ludziom w twarz, a potem niektórzy jeszcze sami sobie.
Po prostu na chwilę obecną oni wszyscy są tak chujowi, że nieważne kto wyjdzie - gówno z tego będzie
|
Po prostu na Legii czy to na stadionie czy na forum internetowe widma mają gówno do powiedzenia.