Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7384
Stary 09.08.2014, 19:48
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Wielki atut ? Wytłumacz mi dlaczego..
Większość kibiców to jednak pikniki ..... W tygodniu praca, rodzina - w weakend święto: mecz.
widzę że gardzisz takimi ....
Po pierwsze gdzie ta wiekszosc? Po drugie niepikniki tez maja zycie poza stadionem a jednak Wisle poswiecaja duzo wiecej czasu niz mecz raz na dwa tygodnie i tylko w Krakowie. Po trzecie - gardze tylko niebojkotujacymi piknikami bo maja wyjebane na Wisle a chodza na stadion obejrzec grajace wklady do koszulek czyli wasze swieto.
Odpowiedz cytując