Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8356
Stary 09.08.2014, 19:41
Jagul napisał(a):Wyświetl post
W Polsce wiadomo, jakby taka sytuacja się wydarzyła, to dziwnym trafem walkower zmieniłby się w karę finansową.
Ale to sie w Polsce wydarzyło i znowu Legia jako główny bohater. Oczywiście PZPN nie dał walkowera:

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...meczowym/r48h8
Odpowiedz cytując