Jagul napisał(a):

|
W Polsce wiadomo, jakby taka sytuacja się wydarzyła, to dziwnym trafem walkower zmieniłby się w karę finansową.
|
Ale to sie w Polsce wydarzyło i znowu Legia jako główny bohater. Oczywiście PZPN nie dał walkowera:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...meczowym/r48h8