Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8351
Stary 09.08.2014, 18:15
W Polsce wiadomo, jakby taka sytuacja się wydarzyła, to dziwnym trafem walkower zmieniłby się w karę finansową.

Tak właśnie wygląda zarządzanie w polskiej piłce, której kwintesencją jest wypowiedź śmiecia Koseckiego, który krytykuje UEFA za to, że postąpiła zgodnie z przepisami. Brawo! Dalej bawmy się z jakieś warunkowe licencje i naciąganie przepisów do granic możliwości, a potem się dziwmy, że polskie drużyny są ruchane przez UEFA.
Odpowiedz cytując