Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 09.08.2014, 17:09
Z Ruchem miewaliśmy niewytłumaczalne problemy nawet w czasach gdy zdobywaliśmy tytuły. W zeszłym sezonie to też był bardzo niewygodny rywal, nie wygraliśmy z nimi ani razu. Nie będą wiecznej przegrywać, kiedyś muszą zdobyć pierwsze punkty. Dlatego mam spore obawy przed tym meczem. Nie ma co liczyć na taką grę jak w Poznaniu. Nie będziemy mieli tylu okazji do zdobycia gola. Bardziej to będzie przypominało mecz z Piastem. Trzeba się nastawić na twardą walkę i być do bólu skutecznym.
Odpowiedz cytując