|
Z Ruchem miewaliśmy niewytłumaczalne problemy nawet w czasach gdy zdobywaliśmy tytuły. W zeszłym sezonie to też był bardzo niewygodny rywal, nie wygraliśmy z nimi ani razu. Nie będą wiecznej przegrywać, kiedyś muszą zdobyć pierwsze punkty. Dlatego mam spore obawy przed tym meczem. Nie ma co liczyć na taką grę jak w Poznaniu. Nie będziemy mieli tylu okazji do zdobycia gola. Bardziej to będzie przypominało mecz z Piastem. Trzeba się nastawić na twardą walkę i być do bólu skutecznym.
|