emj10 napisał(a):

|
Przeciez nikt tutaj nie spiera się czy walkower powinien byc czy nie, bo powinien byc zgodnie z regulaminem, ale zastanawiajaca jest uznaniowosc tych kar. Przypominam, ze byly podobne przypadki w tym swiezy Vojevodiny.
|
cały czas krązysz wokół wymiaru kary wiec nie pieprz mi tutaj 3po3.
poza tym co chwile jakies glosy ze nalezała się kara pieniężna. kara pieniężna w ogole nie jest przewidziana w takim przypadku wieć dajcie sobie siana.