|
Przez chwile to nawet współczulem Legii ale szybko mi przeszło jak zaczął się ten kabaret w mediach i żale jakby co najmniej Legie nieuczciwie ograbili z mistrzostwa galaktyki. Jakieś patetyczne listy prezydenta wawy .. Kuźwa... Co to w ogóle jest za cyrk?
|