Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8342
Stary 09.08.2014, 16:59
Przez chwile to nawet współczulem Legii ale szybko mi przeszło jak zaczął się ten kabaret w mediach i żale jakby co najmniej Legie nieuczciwie ograbili z mistrzostwa galaktyki. Jakieś patetyczne listy prezydenta wawy .. Kuźwa... Co to w ogóle jest za cyrk?
Odpowiedz cytując