Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7383
Stary 09.08.2014, 16:41
Matejas mam prośbę do Ciebie. Zaproponuj działania na obecną chwilę, aby w Wiśle w końcu zaczęło się dziać na plus. Jak wiemy w chwili obecnej klub jest obijany i najmocniejsze ciosy nie padają ze strony bojkotujących.
Odpowiedz cytując