no nie wytrzymie...
jaką wy chcecie kare finansową

i co to znaczy z duchem sportu?
kara za występ nieuprawnionego zawodnika może być tylko jedna i nie ważne czy wystepuje 90 minut i strzela 3 bramki dające awans czy gra 1 minute i nie dotyka piłki. rozumiecie że on NIEMÓGŁ grać w tym meczu ?!!
a czy z duchem sportu jest wpuszczanie zawodnika nieuprawnionego? równie dobrze Legia mogła by na ostatnie 3 minuty wprowadzić 12 zawodnika i też bylo by to z "duchem sportu"?
prawdopodobnie nigdy za występ nie uprawnionego zawodnika nie bylo kary finansowej, karą zawsze był walkower.
jak by zrobili wyjątek to pomyślcie co by mogło się dziac w polskich ligach( interpetacje itp)
jest takie madre powiedzienie... daj palec a wezmę reke