Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Janusz
Member
Od: 06.2013
Offline
#
8336
09.08.2014, 15:37
Nie z"duchem sportu"? To jaka kara "z duchem" za takie przewinienie?
ps
Jak będzie finansowa to Barcelona zacznie grać Suarezem, i tak sie pewnie opłaci.
Powód: ps
Ostatnio edytowane przez Janusz : 09.08.2014 o godz. 15:39.
Janusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Janusz
Znajdź inne posty napisane przez Janusz