Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7382
Stary 09.08.2014, 13:17
wolfy napisał(a):Wyświetl post
... chociaż tu mamy wały takie jak z "Pepsi Arena", gdzie prywatny klub ciągnie dochody z nazwy stadionu zbudowanego za publiczne pieniądze, co jest chore i niezrozumiałe. ...
Nie wałek. Przebłysk rozsądku.

Zastanów się ile sprawnie działający klub piłkarski znaczy dla miasta Warszawa. Podatki, promocja, brak problemu z utrzymaniem stadionu, pikniki na trybunach. Kto lepiej jak nie sprawnie działający klub pomoże zapełnić narodowy? Wejście do LM to prestiż dla całego miasta - zadowolenie społeczne przekłada się na wynik wyborów. Jakie ponieśli ryzyko? Żadne - sukces w 3mln stołecznym mieście jest w kieszeni, trzeba tylko Lesnemu pomóc - czytaj: nie golić 'grubego misia'.

Nasz profesor jest na tyle tepy (czytaj: centuś krakowski) że nie wpadł aby halę w Czyżynach wypromować wynajmując koszykarkom z Wisła Can-Pack Kraków za przysłowiową złotówkę, pod warunkiem zniżki za bilet dla krakusów. W zamian mamy skyboxy puste, halę pustą, trybuny puste, i miliony dokładane do obiektów, w których nawet ZIKIT nie chce egzystować za piątaka z metra. Pomijam wpływ pustostanów na wynik wyborów.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 09.08.2014 o godz. 13:20.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując